Flag Counter

Wywoływanie filmów Kodachrome na pozytyw lub negatyw czarno - biały. Cennik

Koszt wywołania filmu barwnego Super8 KODACHROME 40 o długości 15m na pozytyw czarno - biały wynosi 80 zł.
Koszt wywołania filmu barwnego Super8 KODACHROME 40 o długości 15m na negatyw czarno - biały wynosi 70 zł.
Koszt wywołania filmu barwnego 16mm KODACHROME 40 o długości 100ft (30,5m) na pozytyw czarno - biały wynosi 160 zł.
Koszt wywołania filmu barwnego 16mm KODACHROME 40 o długości 100ft (30,5m) na negatyw czarno - biały wynosi 140 zł.

Koszt odesłania wywołanego filmu do Klienta filmu wynosi 12 zł.

Uwaga. Film 16mm będzie przecięty przed wywołaniem na 2 odcinki po 15 metrów, a następnie - po wywołaniu - sklejony. Utracone zostanie jedynie 3 - 4 kadry w miejscu sklejenia.

Przeczytaj o filmach KODACHROME. W chwili obecnej, gdziekolwiek na świecie, nie ma możliwości wywołania barwnych filmów KODACHROME. Do sporządzenia kąpieli wywołujących potrzebne są syntetyczne odczynniki, które produkowała jedynie firma Kodak, a obecnie ich nie produkuje. Jednak nadal można wywołać filmy KODACHROME na film czarno-biały, zarówno negatywowy, jak i pozytywowy. Nasze Laboratorium - według naszej wiedzy jako jedyne w Europie - oferuje takie właśnie wywołanie. Jest to jedyny obecnie możliwy sposób uzyskania obrazu z filmów KODACHROME. Film wywołany na pozytyw nadaje się od razu do projekcji na ekranie, natomiast film wywołany na negatyw podlega skanowaniu, następnie cyfrowym odwróceniu filmu na pozytyw. My polecamy wywołanie filmu na pozytyw, ponieważ jest to bardziej praktyczne, a i efekty wywołania są lepsze niż przy wywoływaniu na negatyw.

Jako że filmy KODACHROME to obecnie wyłącznie filmy przeterminowane, prosimy koniecznie zapoznać się z Warunkami wywoływania filmów przeterminowanych.

Jak wysłać film do wywołania


KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl
Film barwny Super8 KODACHROME 40 naświetlony w roku 2002, wywołany w marcu 2017 roku na film pozytywowy czarno - biały. Uwaga. Film przez 15 lat był przechowywany w lodówce.
KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl KODACHROME Processing Film Lab Poland www.8mmfilmlab.pl
Przeterminowany film barwny Super8 KODACHROME 40 naświetlony i wywołany na negatyw w roku 2016.
1. Film wywołany na negatyw. W takiej postaci Klient otrzymuje film. 2. Film odwrócony na pozytyw w procesie skanowania cyfrowego - opcja barwna. 3. Film odwrócony na pozytyw w procesie skanowania cyfrowego - opcja czarno - biała.

Wszystkie przykładowe kadry z filmów są zamieszczone za zgodą ich Autorów.